Karolina 11 kg mniej!

 

wiek: 19 lat

czas trwania kuracji: 3 miesiące

waga przed kuracją: 104 kg

waga po kuracji: 93 kg


SCHUDŁA: 11 kilogramów

 

Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.


Karolina to finalistka konkursu organizowanego w jednym z Centrów Naturhouse. Dzięki wygranej przeszła kompeksową 3 miesięczną kurację pod okiem Dietetyka Naturhouse, trenera personalnego oraz specjalistów ds. urody.

Karolina świetnie sobie radzi. Oczywiście, zmiana nawyków żywieniowych (zwłaszcza wprowadzenie regularnych posiłków) wymagała od niej dobrej organizacji, ale z czasem wychodzi jej to zdecydowanie lepiej" - mówi dietetyk mgr inż. Daria Plaszczak.

Na jednej z ostatnich wizyt, Karolina powiedziała jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie, że uczy się tutaj nie tylko zdrowych nawyków, ale przede wszystkim cierpliwości. Wcześniej, drastyczne diety przynosiły szybki, ale krótkotrwały efekt, który zawsze kończył się efektem jojo. Teraz wie, że nie warto iść na skróty" - komentuje dietetyk Naturhouse.

Pozytywnie zaskoczyła mnie wewnętrzna przemiana Karoliny. Na początku bałam się, że wcześniejsze duże spadki wagi w wyniku głodówek itp. sprawią, że zdrowe spadki, które tutaj osiągamy nie zadowolą klientki. Cieszę się jednak, że teraz zrozumiała, co jest dla niej dobre i cieszy się z każdego zgubionego grama i każdego centymetra. Udało się to nie tylko dzięki spotkaniom z dietetykiem ale także trenerem, kosmetyczką i fryzjerką, które są dla niej dobrym wsparciem" - komentuje dietetyk.

Jak mówi sama Karolina: Specjaliści pracują nie tylko nad moją wagą, ale również nad tym, co siedzi w głowie. Mimo, że osoby obserwujące METAMORFOZĘ widzą wizualną przemianę dziewczyny, ważne jest, że zmienia się jej nastawienie do zdrowego żywienia, aktywności fizycznej i pielęgnacji.

Celem Karoliny jest schudnąć ok. 20 kilogramów. Dziś jest niemal jej 11 mniej - czyli pierwsza, najtrudniejsza połowa za nią. Pięknie zredukowały się obwody - łącznie 46 centymetrów mniej! Bardzo ładnie zarysowała się talia, a brzuch jest niemal płaski.

Karolina działa dalej, nie poddaje się! Wciąż uczy się zdrowego podejścia do diety i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty, jednak nic nie przychodzi samo. Ciężką pracą zasłużyła na każdy zrzucony kilogram i każdy utracony centymetr. Trzymamy kciuki za drugą połowę!


Karolina schudła z pomocą dietetyka z Centrum Naturhouse w Barlinku.

>> Odwiedź Centrum Dietetyczne