Dane kontaktowe

  • CENTRALA
  • DYREKTORZY HANDLOWI
  • DYREKTOR ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY
  • DIETETYKA
  • MARKETING
  • KSIĘGOWOŚĆ
  • MAGAZYN

NATURHOUSE SP. Z O.O.

ul. Dostawcza 12
93-231 Łódź
NIP: 579-209-74-36, KRS: 0000250651
Wys. kapit. zakład. 375 000,00 zł

Justyna Woźniak
tel.: + 48 42 640 02 08
e-mail: biuro@naturhouse-polska.com

INFOLINIA: 801 11 12 13

 


Damian Wrona
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU – Polska wschodnia
tel. + 48 535 525 749
e-mail: damian.wrona@naturhouse-polska.com

Marcin Barański
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY – Polska zachodnia
tel. + 48 530 488 108
e-mail: marcin.baranski@naturhouse-polska.com

 

Anna Strzemecka
tel. + 48 662 218 096
e-mail: anna.strzemecka@naturhouse-polska.com

Zofia Urbańczyk
tel. +48 692 692 898
e-mail: zofia.urbanczyk@naturhouse-polska.com

 

Dominika Sikora
tel. +48 784 997 353
e-mail: dominika.sikora@naturhouse-polska.com

 

Sandra Krupa
tel. +48 600 331 681
e-mail: sandra.krupa@naturhouse-polska.com

Gabriela Chuberska
tel. + 48 42 649 00 00
e-mail: gabriela.chuberska@naturhouse-polska.com

Biuro księgowe
e-mail: controlling@naturhouse-polska.com

Centrum Logistyczne Naturhouse
tel. + 48 42 649 22 66
e-mail: magazyn@naturhouse-polska.com