Dane kontaktowe

  • CENTRALA
  • DYREKTOR GENERALNY
  • DYREKTORZY HANDLOWI
  • DYREKTOR ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY
  • ADMINISTRACJA
  • KOORDYNATORKI REGIONALNE
  • DIETETYKA
  • MARKETING
  • KSIĘGOWOŚĆ
  • LOGISTYKA

NATURHOUSE SP. Z O.O.

ul. Dostawcza 12A
93-231 Łódź
NIP: 579-209-74-36, KRS: 0000250651
Wys. kapit. zakład. 375 000,00 zł

INFOLINIA: 801 11 12 13

Centrala czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Godziny pracy poszczególnych Centrów Dietetycznych znajdziesz w zakładce Adresy centrów NH.


Piotr Podlaszewski
e-mail: piotr.podlaszewski@naturhouse-polska.com

 

Karol Konikowski - Polska zachodnia
DYREKTOR HANDLOWY
e-mail: karol.konikowski@naturhouse-polska.com

Piotr Muniak - Polska wschodnia
DYREKTOR HANDLOWY
e-mail: piotr.muniak@naturhouse-polska.com

 

Anna Strzemecka
tel. + 48 662 218 096
e-mail: anna.strzemecka@naturhouse-polska.com

Justyna Woźniak
tel.: + 48 42 640 02 08
e-mail: biuro@naturhouse-polska.com

 

Anna Reczko
tel.: + 48 42 206 86 01
e-mail: anna.reczko@naturhouse-polska.com

Dominika Sikora - strefa T1
tel. +48 784 997 353
e-mail: dominika.sikora@naturhouse-polska.com


Justyna Wójtowicz - strefa T2
tel. +48 668 643 739
e-mail: justyna.wojtowicz@naturhouse-polska.com

 

Małgorzata Krawczyk - strefa T3
tel. +48 608 471 681
e-mail: malgorzata.krawczyk@naturhouse-polska.com


Martyna Meger - strefa T4
tel. +48 666 106 620
e-mail: martyna.meger@naturhouse-polska.com

 

Otylia Krajewska - strefa T5
tel. +48 692 692 959
e-mail: otylia.krajewska@naturhouse-polska.com


Sandra Krupa - strefa T6
tel. +48 600 331 681
e-mail: sandra.krupa@naturhouse-polska.com

 

Katarzyna Payerhin
tel. +48 535 558 430
e-mail: katarzyna.payerhin@naturhouse-polska.com

Gabriela Chuberska
kom. +48 734 459 871
e-mail: gabriela.chuberska@naturhouse-polska.com

Justyna Rogaczewska
tel. tel. + 48 42 649 00 00
e-mail: justyna.rogaczewska@naturhouse-polska.com

Biuro księgowe
e-mail: controlling@naturhouse-polska.com

Łukasz Mirowski
tel.: + 48 42 206 86 02
e-mail: lukasz.mirowski@naturhouse-polska.com

Natalia Szostek
tel. + 48 42 649 22 66
e-mail: natalia.szostek@naturhouse-polska.com