Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych wyników przez innych nie jest gwarantowane.

Monika

Nie podejrzewałam, że mogę mieć tak silną wolę!

-19 kg

Paulina

Paulinka bardzo dobrze sobie radzi, nie wróciła już do dawnych nawyków, chętniej ćwiczy na WF-ie, zachęca też inne dzieci do zmiany trybu życia.

-11 kg

Szymon

Kuzyn z Warszawy, który nie widział mnie kilka miesięcy, był pod wrażeniem mojej metamorfozy.

-29 kg

Krzysztof

Po kuracji wiele się zmieniło. Czuję się tak, jakbym wyszedł z cienia. To, co mnie krępowało, przestało mieć znaczenie.

-40 kg

Michał

Kiedyś na WF-ie stał tylko na bramce, dziś koledzy biją się o to, w której drużynie będzie podczas gry w kosza.

-35 kg

Barbara

Już po pierwszych tygodniach przekonałam się, że ta dieta naprawdę działa! To było niesamowicie motywujące!

-43 kg

Magdalena

Nie czułam głodu, na diecie nareszcie najadałam się do syta!

-32 kg

Tomasz

Radość z ubywających na wadze kilogramów jest nie do opisania.

-28 kg

Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny.

Niezwykłe efekty odchudzania i… nie tylko!

Osoby, które zdecydowały się na odchudzanie z Naturhouse (i wytrwały w swoim postanowieniu o diecie), nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów i cieszą się dziś szczupłą sylwetką, której mogą im zazdrościć inni. Spadek wagi pozwolił im odzyskać dobre samopoczucie, poczucie sprawczości i kontroli nad własnym życiem (bo przecież każdy zrzucony kilogram jest wielkim sukcesem!), a być może także uchronił je przed poważnymi chorobami, które często są następstwem nadwagi i otyłości. Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda!

Sprawdź metamorfozy naszych klientów

Nasi klienci często przychodzili do nas tak naprawdę nie wierząc w to, że mogą schudnąć. Często mieli mnóstwo obaw - czy uda im się wytrwać na diecie, czy nie będą chodzili ciągle głodni, czy efekty kuracji utrzymają się na stałe. Nasi dietetycy przygotowali dla nich jednak plany żywieniowe, które spełniły ich oczekiwania - dziś są to chodzące “dowody skuteczności” naszych działań. Diety przygotowane przez specjalistów z Naturhouse - wraz z gotowością do stawienia czoła kryzysom i wysokim poziomem motywacji - są kluczem do przemiany całego życia. Metamorfozy po procesie odchudzania są jedynie symbolem zmiany na każdej płaszczyźnie funkcjonowania! W Naturhouse nie obiecujemy nikomu, że dokonamy cudu - na jego pojawienie się możesz zapracować jedynie Ty. Niech metamorfoza po zakończeniu odchudzania stanie się także Twoim udziałem!