Czujesz zmęczenie? Twoja cera i włosy straciły blask? Masz dolegliwości trawienne? A może po prostu czujesz, że to, co jesz nie wpływa dobrze na Twoje samopoczucie, ale nie masz czasu na regularne wizyty u dietetyka? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – BOX DETOX od Naturhouse powraca!

 

Co zawiera BOX DETOX?

  • plan diety, czyli jasno i dokładnie rozpisany jadłospis na każdy dzień kuracji,
  • merytoryczne porady i wskazówki żywieniowe opracowane przez dietetyka,
  • ciekawe i proste przepisy na smaczne potrawy,
  • zestaw naturalnych suplementów diety, które pomogą osiągnąć założony cel i wspomogą zdrowie.

Dlaczego warto wybrać BOX DETOX?

BOX DETOX został opracowany przez specjalistów Naturhouse z myślą o osobach, które chcą zastosować dietę oczyszczającą organizm, aby pozbyć się uczucia zmęczenia i ciężkości. Oczyszczanie organizmu pozwoli pozbyć się problemów trawiennych, zaparć, a ponadto poprawi kondycję skóry, włosów i paznokci, niezależnie od wieku i płci. Co więcej, odżywiając się zgodnie z zaleceniami programu DETOX, można stracić nawet do około 3-5 kg w ciągu trzech tygodni.

  • Zasady diety oczyszczającej opracowanej według Naturhouse są jasne i przejrzyste.

  • Podstawowym celem kuracji zamkniętej w programie BOX DETOX jest wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, co zaprocentuje poprawą zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

  • W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zawsze możesz skonsultować się z dietetykiem w placówce Naturhouse, gdzie bez dodatkowych opłat możesz również sprawdzić efekty kuracji na wadze i analizatorze składu ciała.

 

BOX DETOX to propozycja, z której możesz skorzystać nie tylko z myślą o sobie. To idealny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby, której zdrowie i dobre samopoczucie jest dla Ciebie ważne. Już dziś zadbaj z Naturhouse o siebie i tych, których kochasz!