Umów się na konsultację

ul. Daszyńskiego 19D
64-400 Międzychód
tel. 666 905 902
e-mail: miedzychod@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa: 11:00 - 19:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 17:00
Piątek: 7:00 - 15:00

Nasi dietetycy:
mgr Karolina Mańkowska

Informacje

Naturhouse- światowy lider wśród dietetyki!

Naturhouse to sieć Centrów Dietetycznych, w których specjaliści pomogą Ci:

- schudnąć

- przytyć lub utrzymać aktualną wagę

- pozbyć sią cellulitu lub oczyścić organizm

- wprowadzić zdrowe zasady żywienia

Oferujemy:

- regularne cotygodniowe wizyty u dietetyka

- indywidualnie dobraną dietę

- naturalna suplementację wspierającą odchudzanie

Naturhouse teraz w Międzychodzie

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Międzychodzie należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. - Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi mgr Karolina Mańkowska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Międzychodzie . Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. -Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Międzychodzie przy ul. Daszyńskiego 19D (obok Intermarché i apteki Centrum Zdrowia).

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 666-905-902

baner-podstrona-www-postanowienia-2016_2.jpg
  • Nowości

aktualnosc-zima.jpg

Zimowa dieta

2016-02-11

Mniejsza dawka ruchu, osłabienie organizmu oraz dieta uboga w warzywa i owoce spowalniają metabolizm. Skutkiem mogą być pojawiające się dodatkowe kilogramy, których później trudno jest się pozbyć. Co więc jeść, żeby uniknąć wzrostu wagi zimą?

karola.jpg

Naturhouse teraz w Międzychodzie

2015-09-01

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w Naturhouse!

W nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Międzychodzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

 

Otwarcie w Międzychodzie

Zapraszamy na bezpłatne pomiary wagi i składu ciała. 

Zapisy od 1 września pod nr telefonu 666-905-902 przyjmuje dietetyczka mgr Karolina Mańkowska

więcej...