Jesteśmy liderem w odchudzaniu w Polsce. W każdej z ponad 350 placówek znajdziecie Państwo:

  • gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem,
  • wyposażenie do specjalistycznych pomiarów wagi i składu ciała,
  • oraz bogatą ofertę suplementów diety.


Naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.


Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.


Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy produkty.


Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji.

 

Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym. Dzięki temu już 6 000 000 osób na całym świecie schudło z naszą pomocą. Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem.