Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!

Boxy Naturhouse to zupełna nowość! To kompleksowa 3-tygodniowa kuracja do zastosowania w domowym zaciszu bez konieczności spotykania się z dietetykiem na cotygodniowych wizytach kontrolnych.

Co znajdziesz w BOXie?

  • plan diety - dokładny jasno rozpisany jadłospis na każdy dzień kuracji
  • wskazówki żywieniowe i porady merytoryczne opracowane przez dietetyka
  • przepisy na smaczne potrawy, które urozmaicają dietę
  • zestaw suplementów pomagających osiągnąć założony cel, odżywiających organizm i działających prozdrowotnie. 

Zasady diety są jasne i przejrzyste. Podstawowym celem kuracji jest wyrobienie w nas prawidłowych nawyków żywieniowych, które zaprocentują poprawą wyglądu, zdrowia i samopoczucia. To wszystko w jedynie 3 tygodnie! BOXy dedykujemy konkretnym grupom osób wyróżnionym na podstawie następujących kryteriów: wiek, styl życia oraz efekty, jakie ma przynieść zmiana nawyków żywieniowych. Kuracja jest łatwa w zastosowaniu, a posiłki są smaczne! W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, zawsze możesz skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!

Dzięki swojej kompleksowości i łatwości w zastosowaniu BOXy Naturhouse stanowią idealny pomysł na prezent. Już dziś zadbaj o zdrowie i samopoczucie bliskich Ci osób!


Wybierz pasujący box! Przygotowaliśmy 5 różnych propozycji!


#1 BOX DETOX

To BOX przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które chcą zastosować kurację oczyszczającą organizm i pozbyć się uczucia zmęczenia oraz ciężkości. Na DETOX powinny zdecydować się wszystkie panie, które cierpią na problemy trawienne i zaparcia, a dodatkowo miewają kłopoty z cerą. Kuracja BOX DETOX doda Ci energii, sprawi, że poczujesz się lżej, a kłopoty trawienne miną! Poprawi się też stan Twojej cery, a to między innymi zasługa utraconych kilogramów – odżywiając się według wskazówek z programu DETOX, możesz stracić nawet do około 3-5 kg w ciągu trzech tygodni.#2 BOX ACTIVE

Polecany jest Paniom w każdym wieku, które są aktywne fizycznie i chciałyby oprócz ćwiczeń zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzięki zastosowaniu tego planu dietetycznego zadbasz o odpowiednią podaż składników odżywczych oraz wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowej. Zyskasz lepsze samopoczucie, właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego i więcej energii każdego dniaSpodziewanym efektem stosowania BOXu ACTIVE, jest też utrata wagi o około 3-5 kg w 3 tygodnie.#3 BOX ANTYCELLULIT

Dokucza Ci pomarańczowa skórka? BOX ANTYCELLULIT jest właśnie dla Ciebie! Dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, suplementacji i kosmetyków, które znajdziesz w zestawie, zauważysz gładszą skórę na udach i pośladkach oraz zmniejszysz widoczność cellulituNajbardziej korzystną zmianą będzie redukcja obwodów w dolnych partiach ciała i utrata około 3-5 kg w 3 tygodnie! Poczujesz się lepiej nie tylko ze względu na poprawę wyglądu skóry, ale również lepsze funkcjonowanie układu pokarmowego. Zyskasz więcej energii.#4 BOX MEN

Nie zapominamy o panach! Jeśli przeszkadza Ci spory brzuszek, dokuczają wzdęcia, gazy lub zaparcia powinieneś zastosować BOX MEN. Wszystkie Twoje dolegliwości mają prawdopodobnie podłoże w niewłaściwie skomponowanej diecie. Trwała zmiana nawyków żywieniowych zaowocuje zrzuceniem zbędnych kilogramów, zmniejszeniem obwodu brzucha, unormowaniem pracy układu pokarmowego, a tym samym ustąpieniem nieprzyjemnych dolegliwości. Odczujesz lepsze samopoczucie i więcej energii.#5 BOX JUNIOR

Wszyscy wiemy, jak ważne są prawidłowe nawyki żywieniowe u dzieci - procentują prawidłowym rozwojem fizyczno-psychicznym, dobrym zdrowiem i samopoczuciem w przyszłości. A jak wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie… Lepiej już teraz zadbaj o to, by zmienić dietę swojej pociechy. Pomoże Ci w tym BOX JUNIOR, czyli odpowiednio zróżnicowana, rozszerzona i dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży kuracja. Poza utratą wagi i lepszym samopoczuciem, BOX JUNIOR ma dodatkowe zadanie – uczy prawidłowych nawyków żywieniowych. Bo przecież od nich się wszystko zaczyna!

WYBIERZ SWÓJ BOX 

Odwiedź najbliższe Centrum Dietetyczne Naturhouse i dobierz box najlepiej pasujący do Ciebie i Twoich potrzeb.

ZASTOSUJ

Wprowadź zalecenia żywieniowe i jadłospis w życie. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz osobiście, telefonicznie lub mailowo skontaktować się z dietetykiem.

CIESZ SIĘ REZULTATEM!