Masz wrażenie, że Twój cellulit widzą już wszyscy? Boisz się założyć krótkie spodenki i zarzekasz się, że nie pokażesz się w stroju kąpielowym? Pora z tym skończyć! Jeśli próbowałaś pozbyć się cellulitu na własną rękę, ale straciłaś już wiarę, że Twoja skóra może być znów jędrna – mamy sposób, aby to zmienić. Jaki? Jest nim nasz BOX ANTYCELLULIT. To prawdziwa bomba, z którą wysadzisz swoje kompleksy w powietrze, i to w zaledwie trzy tygodnie!

 

Czym jest BOX ANTYCELLULIT?

Nasz Box to kompleksowa kuracja, którą każda z pań może przejść we własnym domu. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą przychodzić na cotygodniowe wizyty kontrolne u dietetyka w placówce Naturhouse. BOX ANTYCELLULIT umożliwia odbycie kuracji antycellulitowej w dogodnych dla siebie warunkach, bez konieczności reorganizowania planu tygodnia.

 Co zawiera BOX ANTYCELLULIT?

  • plan diety, czyli dokładnie i przejrzyście rozpisany jadłospis na trzy tygodnie,
  • porady i wskazówki żywieniowe merytorycznie opracowane przez dietetyka,
  • ciekawe i proste przepisy na smaczne potrawy, które zostaną z Tobą na zawsze,
  • zestaw naturalnych suplementów diety, które ułatwią osiągnięcie wymarzonego efektu.

 

Dlaczego warto wybrać  BOX ANTYCELLULIT?

BOX ANTYCELLULIT to kuracja, która została opracowana przez specjalistów Naturhouse – ekspertów od zdrowego żywienia. Kuracja antycellulitowa jest dedykowana kobietom, które bezskutecznie walczą z pomarańczową skórką i są już zmęczone problemami wynikającymi z nadmiaru wody metabolicznej w ich organizmie. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu się do wskazówek z BOX ANTYCELLULIT można zredukować obwody w dolnych partiach i stracić około 3-5 kg masy ciała, a ponadto poprawić funkcjonowanie swojego układu pokarmowego i odzyskać naturalny wigor.

  • Zasady diety antycellulitowej od Naturhouse są proste i łatwe w stosowaniu.

  • Podstawowym celem kuracji BOX ANTYCELLULIT jest wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych, których praktykowanie korzystnie wpłynie nie tylko na wygląd, ale również zdrowie i samopoczucie.

  • W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości podczas stosowania diety, zawsze możesz skorzystać z porad dietetyka w placówce Naturhouse. To tutaj możesz również sprawdzić efekty kuracji, korzystając z profesjonalnych pomiarów bez dodatkowych opłat.

 

BOX ANTYCELLULIT to nie tylko propozycja dla Ciebie. Pomyśl o swojej mamie, siostrze, przyjaciółce – jeśli i one skarżą się na cellulit, zrób im prezent w postaci BOX'a. Wspólnie z Naturhouse podejmijcie trzytygodniowe wyzwanie, które pozwoli Wam odzyskać piękny wygląd i doskonałe samopoczucie!