ul. Jana Pawła II 3
Galeria Rondo (1 piętro)
98-200 Sieradz
tel. 43 654 22 22
kom. 514 220 057
e-mail: sieradz.janapawla@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa, Czwartek: 9:00 - 18:00
Wtorek, Piątek: 8:00 - 17:00

Nasi dietetycy:
Agata Górska

dołącz do nas na facebooku

Informacje

Centrum Dietetyczne Naturhouse to miejsce, w którym dietetyk pomoże Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę. W trakcie kuracji pomagamy osobom schudnąć, przytyć lub zadbać o gładką, promienną skórę i dobre samopoczucie. Kluczem do sukcesu jest wypracowana metoda działania, która łączy w sobie trzy elementy:

  • regularne wizyty
  • zbilansowana dieta
  • naturalna suplementacja

Jeżeli nie jesteś zdecydowany na podjęcie kuracji zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Rozmowa z dietetykiem i dokładne pomiary pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

do-maja.jpgmetoda-nh_1.png
baner-na-podstrone.jpg
  • Aktualności

  • Metamorfozy

  • Produkty

  • Wydarzenia

  • O nas

0_10.jpg

Pan Mariusz - 49kg!

2016-11-02

Przedstawiamy bardzo pogodnego, sympatycznego z ogromnym poczuciem humoru, Pana Mariusza. O naszym centrum dowiedział się od żony która go do nas pokierowała, jak się teraz Pan Mariusz przyznaje - słusznie.

mailing-600x600-fluicir-vitis_1.jpg

Fluicir Vitis - 20% taniej!

2017-06-12

Miewasz opuchnięte stopy, problemy z założeniem pierścionka, obserwujesz wzrost wagi i czujesz się czasem napompowana jak balonik?....

medium_znaczek-20-lat-doswiadczenia_1.jpg

Metoda Naturhouse skuteczne i zdrowe odchudzanie

2015-11-10

Jak schudnąć bez efektu jojo? Większość z nas zadaje sobie to pytanie. Kilkanaście lat temu zadali je również dietetycy Naturhouse i znaleźli rozwiązanie. Do dziś z powodzeniem stosują swoją metodę w ponad 26 krajach na całym świecie.
więcej...

750x300a_20.jpg

Dietetyk - Odchudzanie z Naturhouse

Szczupła sylwetka to dziś nie tylko kwestia mody, ale i oznaka dbałości o własne zdrowie. W internecie znaleźć można wiele „magicznych sposobów” na odchudzanie, lecz mało który uwzględnia wszystkie naturalne potrzeby ludzkiego ciała. W takim wypadu należałoby raczej zasięgnąć porady wykwalifikowanego dietetyka, zamiast zdawać się na łaskę „diety cud”. My dajemy Państwu taką możliwość. Centrum Dietetyczne Naturhouse w Sieradzu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych zgubieniem zbędnych kilogramów oraz poprawą swojego zdrowia i samopoczucia.

Odchudzanie z nami to czysta przyjemność. Zamiast zalecać spożywanie małych ilości pokarmów, czy wręcz głodzenie organizmu, nasz dietetyk opracuje dla Państwa indywidualny plan żywienia, z uwzględnieniem trybu życia, indywidualnego metabolizmu oraz poszczególnych składników posiłków. By stać się specjalistą Naturhouse trzeba przejść liczne etapy rekrutacji oraz wykazać się dużą wiedzą, dlatego mogą być Państwo pewni, że nasz dietetyk doskonale wie, jakie mechanizmy rządzą procesem sukcesu w odchudzaniu.

Odwiedzając nas w mieście Sieradz mają Państwo gwarancję pozytywnych efektów, niezależnie od wieku. Nasz sposób opracowywania pełnowartościowej diety zapewnia naszym klientom stały dopływ składników potrzebnych do funkcjonowania i budowania zdrowego ciała. Dostarczymy Ci nie tylko energii, ale i sprawimy, że przemiana materii zostanie w końcu ustabilizowana – na tym właśnie polega odchudzanie.

Nasz dietetyk dobierze również odpowiedni zestaw suplementów uzupełniających dietę, a dzięki cotygodniowym wizytom szybko dostosuje ich działanie i dawkę do potrzeb klienta oraz jego organizmu. Ponadto czeka tu na Państwa atrakcyjna oferta cenowa oraz pewność lepszych wyników podczas badań kontrolnych własnego zdrowia.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!