Umów się na konsultację

ul. Armii Krajowej 20C/11
78-100 Kołobrzeg
tel. 570 057 225
e-mail: kolobrzeg@naturhouse-polska.com 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 18:00
Piątek: 8:00 - 16:00

Nasi dietetycy:
Małgorzata Słoniewicz

Informacje

WIELKIE OTWARCIE CENTRUM NATURHOUSE W KOŁOBRZEGU 

Już od 29 grudnia (czwartek) rozpoczyna działalność nowe Centrum Dietetyczne w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej 20C/11 (piętro 1).

Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będzie również poczęstunek składający się z dietetycznych produktów firmy Naturhouse.

Gabinet będzie tego dnia czynny w godzinach od 12.00 do 20.00. Zapraszamy!

SYROP SLIMBELSYSTEM DEP


  • Ekstrakt z czarnego bzu zawarty w Slimbel system dep działa moczopędnie i pomaga pozbywać się zgromadzonych płynów metabolicznych ponadto, reguluje trawienie i zapobiega zaparciom.
  • Wyciąg ze szparaga lekarskiego obniża ciśnienie tętnicze oraz reguluje gospodarkę wodno- elektrolitową, a dodatkowo poprawia pamięć i koncentrację.
  • Ma postać syropu (250ml).

Należy przyjmować cztery łyżki stołowe dziennie, po dwie przed głównymi posiłkami, samodzielnie lub w rozcieńczeniu z wodą.

baner-podstrona-www-postanowienia-2016_2.jpg
  • Aktualności

  • Suplementy

  • Przepisy

peso_zima_2016-1.jpg

Nowy magazyn "Peso Perfecto"

2017-01-15

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu "Peso Perfecto". Kupić go można już w naszym Centrum przy ul. Armii Krajowej 20C/11 (1 piętro)

nowy-plakat-nowy-rok.jpg

NOWY ROK nowa Ty !

2017-01-02

Spełnij postanowienia noworoczne z NATURHOUSE.

Umów się na konsultację!

Przekonaj się już dziś, że realizacja noworocznych postanowień może być łatwa, przyjemna i zakończyć się sukcesem! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Naturhouse – zważ się, zmierz i porozmawiaj ze specjalistą. Zobacz, że odchudzanie nie musi wiązać się z niesmaczną dietą i uczuciem pustego żołądka.


big_slimbel_system_1.jpg

SYROP SLIMBELSYSTEM DEP

2017-01-12
  • Działa detoksykująco oraz lekko diuretycznie.
  • Ekstrakty z rozmarynu, rumianku oraz majeranku mają działanie żółciopędne, przez co wspomagają trawienie i zapobiegają pojawianiu się wzdęć.