Chitosan - MUST HAVE!

Zawiera ekstrakt z kutikuli skorupiaków i owoców morza bogatych w aminopolisacharydy. Ekstrakt ten pochłania tłuszcz z pożywienia. Podczas świątecznych spotkań na stołach pojawiają się potrawy bogate w tłuszcze – Chitosan ograniczy jego wchłanianie i zmniejszy tym samym kaloryczność potraw.


Slimbel Hepavitalium

Ekstrakt z karczocha ma działanie wspomagające pracę wątroby - działa ochronnie i stymuluje wydzielanie żółci, co przy świątecznej diecie może być niezbędne. Zawarte w nim substancje czynne wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i pobudzają metabolizm. Obniżają również poziom cholesterolu we krwi.


Aloe Vera

Koncentrat z aloesu poprawia funkcje trawienne, przynosi ulgę przy niestrawnościach, zgadze, wzdęciach, więc świetnie sprawdzi się po wigilijnej kolacji. Działa kojąco i oczyszczająco na przewód pokarmowy, ułatwia trawienie i reguluje pracę jelit. Wykazuje właściwości przeciwzapalne, a przy tym nawilża organizm i poprawia wygląd skóry.


Drenanat Instant

Połączenie silnego ekstraktu czarnej herbaty oraz yerba mate zniweluje skutki spożywania napojów alkoholowych podczas świątecznych spotkań i pomoże oczyścić organizm z nadmiaru wody metabolicznej (wraz z wodą metaboliczną usuwane są toksyny oraz produkty uboczne przemiany materii). Naturalnie pobudza organizm i dodaje energii. Hamuje apetyty.Peipakoa Birregularis

W czasie świąt nasze jelita narażone są na wiele niesprzyjających czynników, alkohol, tłuste potrawy, ciężkie desery, dlatego też połączenie prebiotyku oraz płynnej formy błonnika pomaga zachować sprawny układ pokarmowy bez wzdęć i problemów trawiennych.


Produkty wysokobłonnikowe

Dietetyczne produkty wysokobłonnikowe można wykorzystać do wypieków (zamiast ciasta z jasnej mąki pszennej na spód sernika wykorzystaj dietetyczne ciastka Fibroki lub herbatniki Peipakoa Bambou). Nie zapominaj, że odpowiednia zawartość błonnika w diecie jest niezwykle ważna do prawidłowej pracy przewodu pokarmowego.


Pamiętaj!

Produkty Naturhouse dostępne są wyłącznie w Centrach Dietetycznych Naturhouse.