bmi ppm

Tak Nie

bmippm

Oblicz wskaźnik
masy ciała( BMI )podstawowej przemiany materii ( PPM )

Wiek
Waga
kg
Wzrost
cm
175 176 178 179 180 181 182 183 184 185 186

Test nawyków

  • Czy zjadasz 5 posiłków dziennie?
  • Czy uważasz, że Twoje posiłki są zdrowe i lekkostrawne?
  • Czy wypijasz przynajmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie?

Wynik Twojego Testu

20.41

  • niedowaga
  • waga prawidłowa
  • nadwaga
  • otyłość

Formularz kontaktowy

Wybrane Centrum Naturhouse skontaktuje się z Tobą

  • Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

POZNAJ NAS!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią międzynarodowej Grupy Naturhouse obecnej w 32 krajach na całym świecie, uznawanej od wielu lat za lidera w dziedzinie dietetyki i żywienia. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i pracowników czerpiących satysfakcję z codziennej pracy.

Naszym celem jest zmiana nawyków żywieniowych Polaków na lepsze. W Centrach Dietetycznych Naturhouse pracują eksperci z zakresu dietetyki i żywienia, którzy oferują naszym Klientom indywidualnie dobrane plany dietetyczne, naturalne suplementy wspomagające kuracje, a także wsparcie merytoryczne oraz psychiczne podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych.

Aktualnie w całej Polsce działa ponad 300 Centrów Dietetycznych Naturhouse, w których zatrudnionych jest blisko 400 dietetyków i prawie 400 asystentów. Nieustanie poszukujemy specjalistów do naszego zespołu. Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki  – dołącz do nas!

Karolina Chylińska - dietetyk i Franczyzobiorca w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wieliczce, Jędrzejowie i Krakowie

Znam firmę Naturhouse bardzo dobrze. Zaczęłam w niej pracować jako dietetyczka w 2007 roku, gdy dopiero wchodziła na rynek Polski. Przez te wszystkie lata obserwowałam jak się rozwija, jak otwierają się nowe punkty, jak wchodzą do sprzedaży nowe suplementy i jak firma się zmienia. Najważniejsze dla dietetyka Naturhouse jest zadowolenie klientów. Ważne, ay osoby, które przychodzą do mnie na konsultacje, oczywiście poza zgubieniem wagi i jej późniejszym utrzymaniem, nauczyły się jak się zdrowo odżywiać, aby poprawić jakość swojego życia, poprawić stan swojego zdrowia i całej swojej rodziny. Ogromną satysfakcję sprawia mi, jak osoby które odchudzam mówią, że dieta zmieniła ich życie na lepsze. Redukując nadmiar kilogramów, stały się szczęśliwsze, bardziej pewne siebie, często uniknęły poważnych kłopotów zdrowotnych.

Agnieszka Wyszkowska-Kasprzak dietetyk i Franczyzobiorca w Centrum Naturhouse w Warszawie

Od dawna interesowałam się tematyką zdrowego żywienia, ciągle zgłębiałam swoją wiedzę, czytałam wiele publikacji na ten temat, wyszukiwałam najświeższe nowości z tej dziedziny, dlatego kiedy poznałam ofertę Naturhouse, byłam pewna, że całkowicie pokrywa się ona z najlepszymi standardami i możliwościami oferowania klientom skutecznej metody zdrowego tracenia kilogramów. Jestem dumna ze wszystkich klientów, którym udało się osiągnąć upragnioną wagę, przetrwać kryzysy i zastoje wagi oraz przeprowadzić do końca etap stabilizacji. Ta praca daje mi satysfakcję!

TWOJE KORZYŚCI

CO ZYSKUJESZ, PRACUJĄC W NATURHOUSE?

  • Pracę w firmie z międzynarodowym doświadczeniem.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z części stałej i atrakcyjnych premii.

  • Program bezpłatnych szkoleń.

  • Satysfakcję z efektów pracy.

Opracowaliśmy skuteczną metodę reedukacji żywieniowej, która pomogła już ponad 6,5 milionom ludzi na całym świecie.

OFERTY PRACY

Interesujesz się prawidłowym odżywianiem i zdrowym stylem życia? Łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą otwartą i  z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Naturhouse;
  • nawiązywanie trwałych relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania;
  • sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse;
  • aktywne promowanie centrum Naturhouse;
  • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse;

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • komunikatywność; łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • ​mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

  • współpraca z klientem zgodna ze standardami firmy Naturhouse;
  • efektywne zarządzanie działalnością punktu Naturhouse;
  • profesjonalna współpraca z klientami oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie;
  • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych;
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych na potrzeby centrali Naturhouse.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (dietetyka i żywienie człowieka);
  • konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu; komunikatywność;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
  • ​wysoka kultura osobista.

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY I WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

Nie ma obecnie ofert w Twoim regionie? Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres praca@naturhouse-polska.com, a jeśli rozpoczniemy rekrutację, skontaktujemy się z Tobą.

WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ

  • Wybierz plik
    Nie wybrano pliku
  • Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Gratulacje!

Zapisałeś się do newslettera. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości, dodaj nas do swojej książki adresowej. Aby zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć łącze anulowania subskrypcji widoczne w dolnej części wszystkich wiadomości.