PRACA W NH

_______________________________________________

POZNAJ NAS!

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią międzynarodowej Grupy Naturhouse obecnej w 30 krajach na całym świecie, uznawanej od wielu lat za lidera w dziedzinie dietetyki i żywienia. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2006 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i pracowników czerpiących satysfakcję z codziennej pracy.

Naszym celem jest zmiana nawyków żywieniowych Polaków na lepsze. W Centrach Dietetycznych Naturhouse pracują eksperci z zakresu dietetyki i żywienia, którzy oferują naszym Klientom indywidualnie dobrane plany dietetyczne, naturalne suplementy wspomagające kuracje, a także wsparcie merytoryczne oraz psychiczne podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych.

Aktualnie w całej Polsce działa ponad 350 Centrów Dietetycznych Naturhouse, w których zatrudnionych jest blisko 400 dietetyków i prawie 400 asystentów. Nieustanie poszukujemy specjalistów do naszego zespołu. Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki  – dołącz do nas!

Karolina Chylińska - dietetyk w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wieliczce

Znam firmę Naturhouse bardzo dobrze. Zaczęłam w niej pracować jako dietetyczka w 2007 roku, gdy dopiero wchodziła na rynek Polski. Przez te wszystkie lata obserwowałam jak się rozwija, jak otwierają się nowe punkty, jak wchodzą do sprzedaży nowe suplementy i jak firma się zmienia. Najważniejsze dla dietetyka Naturhouse jest zadowolenie klientów. Ważne, ay osoby, które przychodzą do mnie na konsultacje, oczywiście poza zgubieniem wagi i jej późniejszym utrzymaniem, nauczyły się jak się zdrowo odżywiać, aby poprawić jakość swojego życia, poprawić stan swojego zdrowia i całej swojej rodziny. Ogromną satysfakcję sprawia mi, jak osoby które odchudzam mówią, że dieta zmieniła ich życie na lepsze. Redukując nadmiar kilogramów, stały się szczęśliwsze, bardziej pewne siebie, często uniknęły poważnych kłopotów zdrowotnych.


_________________________________________

Karolina Ficek - asystentka w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Gliwicach

Ta praca sprawia mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam kontakt z ludźmi i szybko nawiązuję znajomości. Zazwyczaj nowi klienci są skrępowani pierwszą wizytą, dlatego staram się, żeby dobrze u nas się poczuli i przekazuję im swoją pozytywną energię. I zawsze bardzo się cieszę z nawet najmniejszego sukcesu każdego naszego klienta. Na co dzień mam dowód, że zdrowa, zbilansowana dieta bez głodówek, naturalna suplementacja i motywacja  do zrzucenia nadprogramowych kilogramów potrafią zdziałać cuda.

Agnieszka Wyszkowska-Kasprzak - dietetyk w Centrum Naturhouse w Warszawie

Od dawna interesowałam się tematyką zdrowego żywienia, ciągle zgłębiałam swoją wiedzę, czytałam wiele publikacji na ten temat, wyszukiwałam najświeższe nowości z tej dziedziny, dlatego kiedy poznałam ofertę Naturhouse, byłam pewna, że całkowicie pokrywa się ona z najlepszymi standardami i możliwościami oferowania klientom skutecznej metody zdrowego tracenia kilogramów. Jestem dumna ze wszystkich klientów, którym udało się osiągnąć upragnioną wagę, przetrwać kryzysy i zastoje wagi oraz przeprowadzić do końca etap stabilizacji. Ta praca daje mi satysfakcję!


_________________________________________

Nannette Sierant - asystentka w Centrum Naturhouse w Warszawie

Nasi klienci potrzebują z kimś porozmawiać. Opowiadają o ostatnim tygodniu, o tym, jakie zalecenia były dla nich nowością, które przysporzyły im najwięcej trudności, a jakie okazały się zaskakująco łatwe do wprowadzenia. Wspominają, co się u nich zmieniło, jak poprawiła się wydolność ich organizmu, a codzienne czynności przestały sprawiać kłopot. W takich chwilach służę dobrym słowem, pochwałą. Staram się też wspierać klientów, jeśli zauważę, że wkraczają w tak zwany moment przestoju, a także zachęcać do spełniania marzeń i osiągania postawionych celów.

_______________________________________________

TERAZ ALBO NIGDY!

Tytuł Dietetyka Roku 2016 należy do Mai Lewandowskiej z Centrum Naturhouse w Gdańsku Morenie.

W organizowanym przez Dziennik Bałtycki plebiscycie Maja Lewandowska ze znaczącą przewagą głosów zdobyła tytuł Dietetyka Roku 2016 w województwie pomorskim – gratulujemy!

Co zadecydowało o tym, że została Pani dietetykiem? 

Maja Lewandowska: Odkąd pamiętam interesowała mnie anatomia człowieka i zdrowe odżywianie. Nigdy nie potrafiłam normalnie zjeść posiłku – zawsze kończyło się na zabawie z jedzeniem, np. wykonaniu piramidy ze wszystkich elementów obiadu znajdujących się na talerzu. Ponieważ od zawsze fascynowała mnie fizjologia człowieka, a do tego jak każda kobieta kocham jeść, przeglądając kierunki studiów na polskich uczelniach wyższych, wybrałam dietetykę. Ukończyłam magisterskie studia dietetyczne na bydgoskim wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dzisiaj nie zamieniłabym tego zawodu na żaden inny.

 

Jak rozpoczęła się Pani kariera dietetyka w Naturhouse?

M.L.: Po studiach dietetycznych rozpoczęłam pracę jako instruktor zajęć ruchowych. Już wtedy znałam Naturhouse i pomyślałam, że fajnie byłoby kiedyś pracować dla tak znanej i lubianej marki. Kiedy przeprowadziłam się do Gdańska, tuż obok mojego mieszkania otworzyło się jedno z Centrów Naturhouse. Pomyślałam – teraz albo nigdy! Złożyłam swoje papiery, a po kilku dniach otrzymałam wymarzoną posadę i wreszcie mogłam w pełni rozwinąć skrzydła. Dziś sama prowadzę własne Centrum w Gdańsku Morenie, a praca w Naturhouse przynosi mi wiele radości i satysfakcji.

 

W pracy z Klientami sama wiedza zapewne nie wystarczy. Jakie zatem cechy powinien mieć idealny dietetyk? 

M.L.: Do każdego Klienta należy podchodzić indywidualnie, poznać jego potrzeby i sposób bycia. Idealny dietetyk powinien zatem być równie dobrym psychologiem, jak i skutecznym nauczycielem, aby jak najefektywniej przekazywać wiedzę żywieniową w przystępny i zachęcający sposób. Niejednokrotnie bowiem trzeba zachęcać Klientów do próbowania nowych smaków, a także umiejętnie wprowadzać zmiany żywieniowe i skutecznie motywować do pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

Spotkania z Klientami, obserwowanie zmian, radość z sukcesów – co w codziennej pracy w Centrum Naturhouse lubi Pani najbardziej? 

M.L.: Będąc dietetykiem w Naturhouse cenię sobie to, że codziennie poznaję niesamowitych ludzi. Każdy z nich przychodzi do mnie z inną historią, każdy ma inne potrzeby i marzenia. Znaczna część moich byłych Klientów to obecnie moi serdeczni przyjaciele. Praca w zawodzie dietetyka przynosi też wiele satysfakcji. Gdy z biegiem czasu obserwuję, jak wprowadzone przeze mnie zmiany stają się codziennymi nawykami Klientów, przynoszącymi wymierne efekty, radość jest ogromna. Właśnie to najbardziej kocham w swojej pracy w Naturhouse.


Tytuł „Dietetyka Roku" to dowód ogromnego uznania. Jaki jest Pani sposób na zjednanie sobie sympatii Klientów, pomimo że na co dzień nie ma Pani dla nich łatwych zadań? 

M.L.: Szczerość, zrozumienie i motywacja. Cieszę się z każdego traconego przez Klientów kilograma, jakbym to ja sama sięgała po swoje marzenia. Doceniam starania moich podopiecznych i niejednokrotnie naprawdę ciężką pracę włożoną w zmianę życia. Dobrze wiem, że bywają trudne dni lub chwile słabości, i wtedy staram się ich wspierać. Nawet największy twardziel potrzebuje czasem pochwały czy kilku słów otuchy, chociaż tego nie okazuje J.


Jest tyle różnorodnych diet, dlaczego jednak warto postawić na kurację pod okiem specjalisty? 

M.L.: Nie zawsze określony sposób żywienia, na którym opiera się dieta, jest odpowiedni dla wszystkich. Kluczowe znaczenie ma indywidualne podejście do każdego Klienta. Samodzielne odchudzanie może skończyć się niedoborami składników odżywczych i wywołać w późniejszym czasie efekt jo-jo. Natomiast oddając się w ręce specjalisty, możemy być pewni, że zostaniemy otoczeni profesjonalną opieką i przy obustronnej współpracy osiągniemy długotrwałe efekty, na których nam zależy.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów!

_______________________________________________

TWOJE KORZYŚCI


CO ZYSKUJESZ, PRACUJĄC W NATURHOUSE?

Praca w firmie z międzynarodowym doświadczeniem

Jesteśmy światowym liderem na rynku dietetyki i żywienia. Mamy 309 placówek w całej Polsce, w których zatrudnionych jest ponad 800 specjalistów. 

Stabilne warunki zatrudnienia

Naszym pracownikom zapewniamy umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające się z części stałej i atrakcyjnych premii.

Program bezpłatnych szkoleń

Oferujemy bezpłatne szkolenia specjalistyczne, które przeprowadzane są zarówno na początku pracy w Naturhouse, jak i systematycznie przez cały okres zatrudnienia.

Satysfakcja z efektów pracy

Opracowaliśmy skuteczną metodę reedukacji żywieniowej, która pomogła już ponad 6 milionom ludzi na całym świecie.

_______________________________________________

OFERTY PRACY

 

Interesujesz się prawidłowym odżywianiem i zdrowym stylem życia? Łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą otwartą i  z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

 • współpraca z klientem zgodna ze standardami firmy Naturhouse;
 • efektywne zarządzanie działalnością punktu Naturhouse;
 • profesjonalna współpraca z klientami oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie;
 • realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych;
 • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse;
 • przygotowywanie materiałów merytorycznych na potrzeby centrali Naturhouse.
Wymagania:
 • wykształcenie wyższe (dietetyka i żywienie człowieka);
 • konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu;
 • komunikatywność;
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
 • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
 • wysoka kultura osobista.

Opis stanowiska:

 • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Naturhouse;
 • nawiązywanie trwałych relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania;
 • sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse;
 • aktywne promowanie centrum Naturhouse;
 • zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Naturhouse;

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie;
 • komunikatywność;
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
 • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
 • wysoka kultura osobista;
 • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.


SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY I WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

Nie ma obecnie ofert w Twoim regionie? Wyślij dokumenty aplikacyjne na adres praca@naturhouse-polska.com, a jeśli rozpoczniemy rekrutację, skontaktujemy się z Tobą.


Wgrywany plik powinien posiadać rozszerzenie .pdf i nie może być większy niż 2 MB. Maksymalnie można wgrać dwa pliki.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

* Pola oznaczona gwiazdką są wymagane.