S.O.S.! Dokucza Ci skórka pomarańczowa, zbędny tłuszczyk na brzuchu czy poszarzała i zmęczona cera? Sprawdź jak szybko i skutecznie uporać się z tymi problemami!

Naturhouse to nie tylko długotrwałe kuracje dietetyczne, ale również ekspresowe diety skupiające się na wyeliminowaniu najistotniejszych problemów. To plany dietetyczne dopasowane do Twoich potrzeb:

+ antycellulitowe
+ oczyszczające organizm – detox
+ redukujące obwody dolnych partii ciała
+ zwiększające masę ciała/masę mięśniową
+ hamujące apetyt na słodycze
+ wzmacniające włosy, skórę i paznokcie

Już po tygodniu od wprowadzenia właściwych nawyków żywieniowych do swojego jadłospisu możesz zaobserwować efekty w postaci ubytku 0,5-1kg, spadku centymetrów w obwodach, zmniejszenia opuchlizny spowodowanej nadmiarem wody w organizmie, lepszego samopoczucia i ustania dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, wzdęcia itp.). Pewniej poczujesz się w bikini na plaży, a sukienka na imprezie czy weselu będzie leżeć idealnie!

Kuracje odbywają się pod opieką wykwalifikowanego dietetyka, który czuwa nad przebiegiem diety i odpowiednimi wynikami, a także odpowiednio motywuje Cię i wspiera na każdym etapie walki o Twoje marzenia.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem i przekonaj się, że rozwiązanie Twojego problemu jest łatwiejsze niż myślisz!