Naturhouse jest patronem wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Dbamy o dietę Miss Polonia 2017 – Agaty Biernat, a także wspieramy w kwestii zdrowego żywienia 21 finalistek. W ramach przygotowań do gali wyborów 13. edycji konkursu, w niedzielę 10 czerwca zorganizowaliśmy Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia z Naturhouse. Była to okazja do spotkania finalistek i łodzianek z dietetykami, a także Agatą Biernat, która poprowadziła trening dla wszystkich pań. Wydarzenie miało charakter otwarty - poza kandydatkami na Miss, mogli wziąć w nim udział wszyscy chętni. A tych nie brakowało!

Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia zorganizowaliśmy we współpracy Vera Sport, który udostępnił nam swój klub przy ulicy Siewnej w Łodzi. Już od godziny 11:00 na wszystkich zainteresowanych czekał zespół dietetyków Naturhouse. Zarówno kandydatki do tytułu najpiękniejszej kobiety ziemi łódzkiej, jak i wszyscy odwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Jej celem było wykonanie analizy składu ciała i rozmowa z dietetykiem na temat prawidłowych nawyków żywieniowych.

Wiemy, jak wiele pracy czeka finalistki w tygodniu poprzedzającym galę, dlatego w przededniu nowych wyzwań, chcieliśmy zapewnić im okazję do relaksu w zdrowym wydaniu – wyjaśnia Katarzyna Payerhin – Ale dla Naturhouse wszystkie kobiety są ważne i piękne. Dlatego też zdecydowaliśmy, że Dzień Sportu i Zdrowego Żywienia będzie dniem otwartym dla wszystkich. Cieszymy się, że mogliśmy się spotkać zarówno z finalistkami, jak i z łodziankami.

Tuż po godzinie 12:00 odbył się otwarty wykład „Jak schudnąć? 10 zasad skutecznej i zdrowej diety” prowadzony przez dietetyka Naturhouse z dziesięcioletnim doświadczeniem – Katarzynę Payerhin. W trakcie wykładu, któremu towarzyszyła prezentacja multimedialna, dietetyk przedstawiła najważniejsze zasady zdrowego żywienia, jakie powinien znać każdy, kto chce zachować dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Kolejnym ważnym punktem dnia był trening z najpiękniejszą wśród trenerek fitness – Miss Polonia 2017 – Agatą Biernat, która została okrzyknięta pierwszą sportową Miss Polonia. Nic dziwnego – jest ona tytułowanym instruktorem hip-hop, break dance, electric boogie, a ponadto pole dance, modern, i rytmiki przedszkolnej. Agata Biernat jest twarzą akcji Naturhouse „Schudnij przed ślubem!”, gdzie razem z nami zachęca przyszłych nowożeńców do zdrowej diety. Na trening, który odbył się w wielofunkcyjnej hali Vera Sport, można było zapisać się wcześniej przez stronę internetową, gdzie czekało 50 darmowych wejściówek. W zajęciach sportowych czynny udział wzięły finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Podczas treningu Agata Biernat przedstawiła pełny zestaw ćwiczeń i udzieliła praktycznych wskazówek, jak ćwiczyć, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Między głównymi punktami programu dnia, Adam Vozny zabawiał uczestniczki wydarzenia i zachęcał je do udziału w konkursach z nagrodami. Na osoby, które odczuwały nie tylko głód wiedzy i aktywności, czekały dietetyczne przekąski. Stanowiły one dowód, że dieta z Naturhouse nie jest ani nudna, ani smutna. A najlepszym potwierdzeniem tej prawdy były uśmiech naszych pięknych pań.