Szanowni Państwo,

 

jeśli macie pytania do dietetyka, możecie zadać je naszemu specjaliście - wpisując swoje dane oraz miasto w tytule maila oraz wysyłając zapytanie na adres e-mail:

 

dietetyk@naturhouse-polska.com


Jeśli natomiast chcieliby Państwo nawiązać kontakt z osobami, które borykają się z problemami dotyczącymi wagi lub przezwycieżyły je z Naturhouse, zachęcamy do odwiedzenia naszego FORUM. Znajdziecie tu też ciekawe przepisy i inspiracje - od Was dla Was.

Odwiedź forum>>


Zapraszamy!


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Danych jest Naturhouse Sp. z o.o. z  siedzibą w  Łodzi przy ul. Dostawczej 12A, NIP: 5792097436, REGON: 220182717

2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: rodo@naturhouse-polska.com

3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu:

b) udzielenia odpowiedzi na pytanie Użytkownika skierowanego za pośrednictwem wiadomości e-mail (art. 6 ust. 1 lit. f r.o.d.o.).

4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

5. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla wykonania usługi, a po tym okresie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń.

6. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
c)  wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi na pytanie Użytkownika.