Dbając o prywatność użytkowników odwiedzających naszą stronę internetową, poniżej zamieszczamy informacje na temat danych osobistych pobieranych w momencie wejścia na www.naturhouse-polska.pl oraz przy rejestracji w celu otrzymywania newslettera.


Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy danych zebranych o użytkownikach naszej strony innym podmiotom.

 

Nasza strona internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”). Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają.

 

Dane uzyskane z Google Analytics mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

 

Jeżeli zapisujesz się do Newslettera, Twoje dane będą przetwarzane w celu rozesłania naszego Newslettera, na który wyrażasz zgodę rejestrując się w serwisie. W każdej chwili jednak możesz zrezygnować z jego otrzymywania poprzez wybór tej opcji w treści Newslettera.

 

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Firma zbierająca dane: Naturhouse Sp. z o.o. ul. Dostawcza 12, 93-231 Łódź, Polska.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt.


Rezultaty zamieszczone w zakładce "Efekty kuracji" dotyczą konkretnych osób i są autentyczne. Nie gwarantujemy osiągnięcia podobnych wyników u innych osób.