Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane.

Julia

Cieszę się, gdy ludzie nie poznają mnie na ulicy, a później mówią mi komplementy.

-14 kg

Marek

Dziś, gdy mijam na ulicach otyłych ludzi, ogromnie się cieszę, że już tak nie wyglądam.

-30 kg

Marzena

Determinacja i chęć zgubienia zbednych kilogramów to najlepsze motywatory do wytrwania na diecie.

-60 kg

Aneta

Nie mogłam sobie poradzić z kilogramami po ciąży. Odpowiednia dieta pozwoliła mi o nich zapomnieć.

-18 kg

Jolanta

Moja sylwetka zmieniła się całkowicie, a poziom energii wystrzelił w górę!

-47 kg

Dominik

Samodzielne próby odchudzania zawsze kończyły się efektem jo-jo. Dzięki Naturhouse zbędne kilogramy nie powróciły.

-20 kg

Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty w odchudzaniu przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny.

Niezwykłe efekty odchudzania i… nie tylko!

Osoby, które zdecydowały się na skuteczne odchudzanie z Naturhouse (i wytrwały w swoim postanowieniu o diecie), nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów i cieszą się dziś szczupłą sylwetką, której mogą im zazdrościć inni. Spadek wagi pozwolił im odzyskać dobre samopoczucie, poczucie sprawczości i kontroli nad własnym życiem (bo przecież każdy zrzucony kilogram jest wielkim sukcesem!), a być może także uchronił je przed poważnymi chorobami, które często są następstwem nadwagi i otyłości. Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda!

Sprawdź metamorfozy naszych klientów

Nasi klienci często przychodzili do nas tak naprawdę nie wierząc w to, że mogą schudnąć. Często mieli mnóstwo obaw - czy uda im się wytrwać na diecie redukcyjnej, czy nie będą chodzili ciągle głodni, czy efekty odchudzającej kuracji utrzymają się na stałe. Nasi dietetycy przygotowali dla nich jednak plany żywieniowe, które spełniły ich oczekiwania - dziś są to chodzące “dowody skuteczności” naszych działań. Diety odchudzające przygotowane przez specjalistów z Naturhouse - wraz z gotowością do stawienia czoła kryzysom i wysokim poziomem motywacji - są kluczem do przemiany całego życia. Metamorfozy po procesie odchudzania są jedynie symbolem zmiany na każdej płaszczyźnie funkcjonowania! W Naturhouse nie obiecujemy nikomu, że dokonamy cudu - na jego pojawienie się możesz zapracować jedynie Ty. Niech metamorfoza po zakończeniu odchudzania stanie się także Twoim udziałem!