Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane.

Dorota

Wreszcie zaczęłam żyć! Czuję się tak, jakby ktoś wyleczył mnie z ciężkiej choroby. Jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa! 

-38 kg

Katarzyna

Odstawiłam tabletki na nadciśnienie, nie bolą mnie kolana i wreszcie z przyjemnością robię zakupy, bo wszystko na mnie pasuje.

-45 kg

Wiktoria

Wiktoria z tygodnia na tydzień chudła i stawała się coraz bardziej radosna i pewniejsza siebie.

-10 kg

Tomasz

Przestałem chrapać i dobrze śpię. Czuję się zdecydowanie lepiej.

-44 kg

Gabriela

Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć w siebie i wytrwale dążyć do celu.

-40 kg

Michał

Spodobało mi się, że dietetyk dopasowuje plan żywieniowy do osoby i daje gotowe przepisy. 

-26 kg

Monika

Nie podejrzewałam, że mogę mieć tak silną wolę!

-19 kg

Paulina

Paulinka bardzo dobrze sobie radzi, nie wróciła już do dawnych nawyków, chętniej ćwiczy na WF-ie, zachęca też inne dzieci do zmiany trybu życia.

-11 kg

Kiedy zaczynamy dietę, chcielibyśmy móc przenieść się w przyszłość i zobaczyć, jakie efekty w odchudzaniu przyniesie zmiana stylu odżywiania się. Niestety, nie jest to możliwe - jednak, jeśli będziemy przestrzegali zaleceń dietetyka naprawdę sumiennie, to już za kilka tygodni lub miesięcy zobaczymy w lustrze zupełnie inną osobę. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wygląd zewnętrzny.

Niezwykłe efekty odchudzania i… nie tylko!

Osoby, które zdecydowały się na skuteczne odchudzanie z Naturhouse (i wytrwały w swoim postanowieniu o diecie), nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów i cieszą się dziś szczupłą sylwetką, której mogą im zazdrościć inni. Spadek wagi pozwolił im odzyskać dobre samopoczucie, poczucie sprawczości i kontroli nad własnym życiem (bo przecież każdy zrzucony kilogram jest wielkim sukcesem!), a być może także uchronił je przed poważnymi chorobami, które często są następstwem nadwagi i otyłości. Zmiana rozmiaru ma również wpływ na to, jak wygląda nasze życie zawodowe i towarzyskie - już sama odzyskana pewność siebie potrafi zdziałać cuda!

Sprawdź metamorfozy naszych klientów

Nasi klienci często przychodzili do nas tak naprawdę nie wierząc w to, że mogą schudnąć. Często mieli mnóstwo obaw - czy uda im się wytrwać na diecie redukcyjnej, czy nie będą chodzili ciągle głodni, czy efekty odchudzającej kuracji utrzymają się na stałe. Nasi dietetycy przygotowali dla nich jednak plany żywieniowe, które spełniły ich oczekiwania - dziś są to chodzące “dowody skuteczności” naszych działań. Diety odchudzające przygotowane przez specjalistów z Naturhouse - wraz z gotowością do stawienia czoła kryzysom i wysokim poziomem motywacji - są kluczem do przemiany całego życia. Metamorfozy po procesie odchudzania są jedynie symbolem zmiany na każdej płaszczyźnie funkcjonowania! W Naturhouse nie obiecujemy nikomu, że dokonamy cudu - na jego pojawienie się możesz zapracować jedynie Ty. Niech metamorfoza po zakończeniu odchudzania stanie się także Twoim udziałem!