Wakacje, czas wesel i letniego grillowania sprzyja niestety obciążeniu układu pokarmowego. Mamy jednak sposób na złagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości i orzeźwienie w upalne dni! Wypróbuj coctail łagodzący!


Do przygotowania coctailu będziesz potrzebować:

  • 2 łyżki syropu SLIMBEL SYSTEM DEP
  • 1 drink PEIPAKOA BIRREGULARIS
  • 500 ml wody niegazowanej 
  • limonka lub cytryna
  • kostki loduIdealne połączenie składników aktywnych

Połączenie odpowiednio dobranych składników sprawi, że poczujesz się lepiej!

Inulina zawarta w drinku Peipakoa Birregularis pobudza wzrost pożytecznej flory jelitowej. Poprawia perysteltykę jelit i ułatwa absorpcję składników mineralnych takich jak wapń, fosfor czy magnez. Drink wspomaga trawienie i pracę przewodu pokarmowego.
Koncentrat z czarnego bzu, ekstrakt z kopru włoskiego, kolcorośli lekarskiej, szparagów, majeranku, rozmarynu i rumianku
 zawarte w syropie Slimbel System Dep pomagają pozbyć się wzdęć, wykazują działanie detoksykujące i diuretyczne, wspomagając usuwanie toksyn oraz ubocznych produktów przemiany materii. Działają łagodząco na przewód pokarmowy.

- Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych coctail łagodzący doskonale sprawdzi się w stanach wzmożonego obciążenia pzrewodu pokarmowego wynikającego m.in. z przejedzenia, nadmiernego spożycia alkoholu oraz ciężkostrawnych potraw z grilla. Coctail sprawi, że poczujesz się lżej i pozbędziesz się dolegliwości trawiennych, a Twój przewód pokarmowy będzie Ci wdzięczny!