aktualnosc-plaza.jpg

Efektywne odchudzanie – TOP 5 zasad

2018-07-06

Efektywne odchudzanie to gorący temat. I to dosłownie gorący, bo przecież mamy już sezon wakacyjny. Dziś przedstawiamy pięć najważniejszych zasad, które pozwolą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.

czy-piwo-tuczy.jpg

Czy piwo tuczy?

2018-06-22

W upalne dni, tym bardziej w czasie mistrzostw świata w piłce nożnej, wielu z nas ma ochotę spożyć złocisty napój z pyszną, delikatną pianką. W głowach osób dbających o linię pojawia się jednak pytanie: czy piwo tuczy? Zobacz, jak picie piwa wpływa na odchudzanie!

aktualnosc-podjadanie.jpg

Jak powstrzymać się od jedzenia słodyczy?

2018-05-07

Nadmierny apetyt na słodycze to zmora dla wielu osób, i to zarówno tych na diecie odchudzającej, jak i tych o prawidłowym wskaźniku BMI. Jeśli zastanawiasz się, jak powstrzymać się od jedzenia słodkości – koniecznie czytaj dalej.

aktualnosc-grill.jpg

Sezon grillowy na diecie

2018-04-25

Czy dieta wyklucza z menu produkty z grilla? Otóż nie! Grillowanie jest przyjemną formą dzielenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz jednym ze zdrowszych sposobów przygotowywania posiłków.

aktualnosc-szparagi.jpg

Szparagi i ich właściwości odżywcze

2018-04-13

We Francji i w Niemczech są kochane przez miliony, w Polsce - wciąż jeszcze mało znane i mające opinię warzyw “egzotycznych”. Tymczasem zielone szparagi warto włączyć do swojej diety z uwagi na ich niezwykłe właściwości odżywcze i… walory smakowe! Dowiedz się, dlaczego warto jeść je jak najczęściej.