aktualnosc-szparagi.jpg

Szparagi zielone i ich właściwości odżywcze

2018-04-13

We Francji i w Niemczech są kochane przez miliony, w Polsce - wciąż jeszcze mało znane i mające opinię warzyw “egzotycznych”. Tymczasem zielone szparagi warto włączyć do swojej diety z uwagi na ich niezwykłe właściwości odżywcze i… walory smakowe! Dowiedz się, dlaczego warto jeść je jak najczęściej.

aktualnosc-zielona-kawa.jpg

Zielona kawa na odchudzanie – hit czy kit?

2018-04-06

Zielona kawa budzi wiele kontrowersji. Jedni uważają, że pomaga schudnąć, inni – wręcz przeciwnie. Ale czym właściwie jest zielona kawa i skąd wzięła się moda na jej stosowanie? Pora przyjrzeć się jej fenomenowi.

aktualnosc-swieta-wielkanocne.jpg

Przygotuj się na Wielkanoc

2018-03-28

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole?

aktualnosc-odchudzanie.jpg

Tempo odchudzania - od czego zależy

2018-03-08

Wybierając dietę na odchudzanie zwykle kierujemy się tym, jak szybko pozwoli ona osiągnąć wymarzoną wagę. Dlatego porównujemy efekty diet na przykładzie osób, które już je stosowały. Jednak na tempo odchudzania ma wpływ nie tylko to, jaką metodę wybierzemy, ale również nasze indywidualne predyspozycje.

aktualnosc-cellulit.jpg

Dieta antycellulitowa

2018-02-12

Skórka pomarańczowa jest problemem, który dotyka coraz więcej kobiet – i to niemal w każdym wieku. Choć sama w sobie nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia, to jednak wskazuje na to, że nasz organizm nie działa najlepiej i jest poważnym defektem kosmetycznym. Na szczęście, dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie, cellulitu można się skutecznie pozbyć!