jarmuz-aktualnosc.jpg

JARMUŻ – moda czy zdrowie?

2017-08-21

Moda na jarmuż,  którego wartości odżywcze znano już w starożytności, w Polsce dopiero raczkuje. Co takiego zawiera jarmuż, że w rankingu zdrowych produktów zajmuje już wyższe miejsce niż szpinak?

aktualnosc-cellulit.jpg

Jak schudnąć 20 kg latem?

2017-07-24

To jak się odżywiamy nie powinno być zależnie od pory roku, ale faktem jest, że latem mamy większy zapał do zmian i nawet sama natura pomaga nam się uporać ze zbędnymi kilogramami.

aktualnosc-dieta-wakacje.jpg

Letnie pułapki dietetyczne

2017-07-06

Bogactwo warzyw i owoców latem znacznie ułatwia nam zmianę nawyków żywieniowych na lepsze. Czeka jednak na nas również mnóstwo pokus, które nie sprzyjają osiągnięciu zgrabnej sylwetki. Co zrobić, by nie wrócić z wakacji z dodatkowymi kilogramami?

aktualnosc-zadbaj-o-zdrowie.jpg

Zadbaj o zdrowie!

2017-06-23

Styl życia, który prowadzimy sprawia, że nasz organizm jest zwykle w coraz gorszym stanie. Jak to zmienić?

aktualnosc-lekkie-nogi.jpg

Postaw na lekkie nogi!

2017-06-19

Opuchnięte, bolące nogi i żylaki to problem wielu kobiet. Wystarczy kilka prostych zasad, które pomogą zniwelować uczucie ciężkich nóg. Poznaj dekalog lekkich nóg według dietetyka Naturhouse.

aktualnosc-grill.jpg

Sezon grillowy na diecie

2017-04-27

Czy dieta wyklucza z menu produkty z grilla? Otóż nie! Grillowanie jest przyjemną formą dzielenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz jednym ze zdrowszych sposobów przygotowywania posiłków.

wielkanoc_2.jpg

Wielkanoc na diecie

2017-04-10

Niełatwo jest przetrwać święta wielkanocne na diecie, kiedy stoły aż uginają się pod ciężarem smakowitych potraw. Można jednak spędzić święta w dobrej atmosferze unikając ciągłego uczucia przejedzenia.