aktualnosc-stres-w-pracy.jpg

Jedzenie a stres

2019-02-20

To, co jemy, ma wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale także samopoczucie, w tym poziom odczuwanego stresu. Jeżeli zatem Twoja praca dostarcza Ci “wielu wrażeń”, powinieneś szczególnie dbać o swoją dietę. Zobacz, które produkty sprawią, że poczujesz się lepiej!

afrodyzjaki-romantyczna-kolacja.jpg

Afrodyzjaki, czyli dieta w sypialni

2019-02-11

Wiadomo nie od dziś, że dieta ma wpływ na wiele sfer naszego życia. Na pewno słyszeliście o cudownych substancjach mających pobudzić nasze ciało i zmysły. Czy rzeczywiście istnieją smakołyki, które pobudzają nie tylko apetyt na jedzenie? 

aktualnosc-odchudzanie-po-swietach.jpg

Jak schudnąć po świętach?

2019-01-03

Święta Bożego Narodzenia, kilka dni wolnego, Sylwester i... nagle, tuż po Nowym Roku, okazuje się, że Twoja waga chyba się popsuła, bo pokazuje o kilka kilogramów więcej, niż jeszcze tydzień wcześniej...

dynia-aktualnosc.jpg

3 powody, by jeść dynię

2018-10-09

Gdy lato chyli się ku schyłkowi, na naszych stołach pojawia się piękna pomarańczowa dynia. Stanowi ona nie tylko wspaniałą ozdobę jesiennego ogrodu, ale też jest fantastycznym materiałem kulinarnym.

aktualnosc-zielona-kawa.jpg

Międzynarodowy Dzień Kawy

2018-09-27

29 września to Międzynarodowy Dzień Kawy. Poznaj więc zieloną kawę, która przyspiesza przemianę materii i stymuluje spalanie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej, skutecznie wspomagając odchudzanie.