aktualnosc-box.jpg

BOX Naturhouse - totalna rewolucja!

2017-08-24

Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!

aktualnosc-pierwsza-pomoc.jpg

Pierwsza pomoc w odchudzaniu!

2017-07-28

S.O.S.! Dokucza Ci skórka pomarańczowa, zbędny tłuszczyk na brzuchu czy poszarzała i zmęczona cera? Sprawdź jak szybko i skutecznie uporać się z tymi problemami!

aktualnosc-szczupla.jpg

Szczupła w 3 tygodnie!

2017-07-07

Nadchodzi sezon wesel i wakacyjnych imprez. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki, a czasu masz niewiele? Chciałabyś jednak zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

aktualnosc-spal.jpg

SPAL tkankę tłuszczową!

2017-06-26

Chcesz przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej? Łączysz dietę z aktywnością fizyczną? Wspomóż się kapsułkami Slimbel Burn – przyspieszysz odchudzanie i zadbasz o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

aktualnosc-opuchniecia.jpg

Pożegnaj nadmiar wody z organizmu!

2017-06-09

Miewasz opuchnięte stopy, problemy z założeniem pierścionka, obserwujesz wzrost wagi i czujesz się czasem napompowana jak balonik? Twój organizm prawdopodobnie zatrzymuje wodę. Sprawdź co radzi Dietetyk Naturhouse, by temu zaradzić!

aktualnosc_3.jpg

3 SPOSOBY na utrzymanie wagi po odchudzaniu

2017-05-19

Jesteś na dobrej drodze do sukcesu w odchudzaniu lub już osiągnęłaś ten cel i zastanawiasz się jak nie zaprzepaścić swoich wysiłków? Poznaj rady Dietetyka Naturhouse, a nie przytyjesz ani kilograma!