aktualnosc-szczupla-w-3-tyg.jpg

Szczupła w 3 tygodnie!

2018-11-20

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

aktualnosc-cukrzyca.jpg

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

2018-11-14

14 listopada (w rocznicę urodzin odkrywcy insuliny) organizowane są obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Dzień ten stwarza okazję do edukacji i zwiększania świadomości społeczeństwa na temat tej choroby i konsekwencji z nią związanych.

aktualnosc-swiatowy-dzien-walki-z-otyloscia.jpg

24 października - Światowy Dzień Walki z Otyłością

2018-10-23

Co drugi Polak ma nadwagę, a co piąty zmaga się już z otyłością. Aby zwrócić uwagę na problem i zwiększyć świadomość społeczną w kwestii prawidłowego odżywiania, 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością.

aktualnosc-nawyki-zywieniowe-polakow_1.jpg

Poznaj nawyki żywieniowe Polaków!

2018-06-29

Pośpiech, śmieciowe jedzenie, brak śniadań i niezdrowe przekąski. Czy tak wyglądają nasze nawyki żywieniowe? Jak wielu z nas sięga po chipsy i fast foody? Poznaj wyniki ankiety!

aktualnosc-koktajl-lagodzacy.jpg

Coctail łagodzący

2018-06-25

Wakacje, czas wesel i letniego grillowania sprzyja niestety obciążeniu układu pokarmowego. Mamy jednak sposób na złagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości i orzeźwienie w upalne dni!

miss-naturhouse-aktualnosc.jpg

Pierwsza Miss Naturhouse wybrana!

2018-06-22

W niedzielę, 17 czerwca 2018 r. odbyła się gala finałowa 13. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Wybory odbyły się wieczorem, na scenie na rynku łódzkiej Manufaktury. Z dumą byliśmy jednym z oficjalnych partnerów wydarzenia.

aktualnosc_box_antycellulit.jpg

BOX ANTYCELLULIT powraca!

2018-06-12

Masz wrażenie, że Twój cellulit widzą już wszyscy? Boisz się założyć krótkie spodenki i zarzekasz się, że nie pokażesz się w stroju kąpielowym? Pora z tym skończyć!