paczki-aktualnosc.jpg

Tłusty Czwartek tuż tuż...

2019-02-20

Polska kuchnia obfituje w potrawy, które są synonimem grzechu. Wszystko co tłuste nam smakuje - to wynik właściwości  tłuszczu, który jest nośnikiem smaku i zapachu. Czy istnieje jakaś alternatywa dla ulubionych, skąpanych w tłuszczu pączków i faworków?

aktualnosc-pack-express.jpg

Pack Express

2019-01-02

Nie możesz dopiąć ulubionej sukienki albo dawno nienoszonych spodni? Zastosuj kompleksową kurację Pack Express i schudnij do 2 kg w 2 dni!

aktualnosc-pizza.jpg

Międzynarodowy Dzień Pizzy

2019-02-06

Co roku 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. To chyba najczęściej rozpoznawalne danie na Świecie uznawane jest często za fast-food. Tymczasem domowa pizza ze zdrowymi dodatkami może być świetnym pomysłem na obiad.

aktualnosc-szczupla-w-3-tyg.jpg

Szczupła w 3 tygodnie!

2018-11-20

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

aktualnosc-cukrzyca.jpg

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

2018-11-14

14 listopada (w rocznicę urodzin odkrywcy insuliny) organizowane są obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Dzień ten stwarza okazję do edukacji i zwiększania świadomości społeczeństwa na temat tej choroby i konsekwencji z nią związanych.

aktualnosc-swiatowy-dzien-walki-z-otyloscia.jpg

24 października - Światowy Dzień Walki z Otyłością

2018-10-23

Co drugi Polak ma nadwagę, a co piąty zmaga się już z otyłością. Aby zwrócić uwagę na problem i zwiększyć świadomość społeczną w kwestii prawidłowego odżywiania, 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością.

aktualnosc-nawyki-zywieniowe-polakow_1.jpg

Poznaj nawyki żywieniowe Polaków!

2018-06-29

Pośpiech, śmieciowe jedzenie, brak śniadań i niezdrowe przekąski. Czy tak wyglądają nasze nawyki żywieniowe? Jak wielu z nas sięga po chipsy i fast foody? Poznaj wyniki ankiety!

aktualnosc-koktajl-lagodzacy.jpg

Coctail łagodzący

2018-06-25

Wakacje, czas wesel i letniego grillowania sprzyja niestety obciążeniu układu pokarmowego. Mamy jednak sposób na złagodzenie nieprzyjemnych dolegliwości i orzeźwienie w upalne dni!