aktualnosc-pack-express.jpg

Nowość! Pack Express

2018-03-28

Nadchodzi ważna okazja, a Ty nie możesz dopiąć ulubionej sukienki lub dżinsów? Zastosuj kompleksową kurację Pack Express i schudnij do 2 kg w 2 dni!

aktualnosc-kruczek.jpg

Kolejna osoba nagrodzona!

2018-01-30

Czy polecanie Naturhouse się opłaca? Oczywiście, że tak! Pani Marzena Kruczek to już piąta osoba, która wygrała tygodniowy urlop w słonecznej Hiszpanii wraz z osobą towarzyszącą. Ty też możesz wygrać!

aktualnosc-szczupla-w-3-tyg.jpg

Szczupła w 3 tygodnie!

2017-11-23

Nadchodzi czas Świąt, Sylwestra i Karnawału. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki? Chciałabyś jeszcze zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

aktualnosc-healthouse_2.jpg

Wygraj wspaniały urlop na Costa del Sol!

2017-11-22

Korzystasz z pomocy Naturhouse? Już teraz możesz wygrać wymarzony urlop w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu SPA na Costa del Sol! Sprawdź co zrobić, aby wziać udział w naszym konkursie.

aktualnosc-swiatowy-dzien-walki-z-otyloscia.jpg

24 października - Światowy Dzień Walki z Otyłością

2017-10-20

Co drugi Polak ma nadwagę, a co piąty zmaga się już z otyłością. Aby zwrócić uwagę na problem i zwiększyć świadomość społeczną w kwestii prawidłowego odżywiania, 24 października obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością.

aktualnosc-metoda.jpg

Schudnij zdrowo i skutecznie!

2017-09-26

Do tej pory próbowałaś różnych diet, ale z marnym skutkiem? Masz dosyć niesmacznych posiłków i uczucia głodu? Szukasz trwałego sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów? Pozbądź się zbędnych kilogramów łatwo i skutecznie! 

aktualnosc-box.jpg

BOX Naturhouse - totalna rewolucja!

2017-08-24

Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!