aktualnosc-szczupla.jpg

Szczupła w 3 tygodnie!

2017-06-23

Nadchodzi sezon wesel i wakacyjnych imprez. Nie jesteś do końca zadowolona ze swojej sylwetki, a czasu masz niewiele? Chciałabyś jednak zmieścić się w sukienkę o rozmiar mniejszą? To możliwe! Sprawdź co zrobić.

aktualnosc-opuchniecia.jpg

Pożegnaj nadmiar wody z organizmu!

2017-06-09

Miewasz opuchnięte stopy, problemy z założeniem pierścionka, obserwujesz wzrost wagi i czujesz się czasem napompowana jak balonik? Twój organizm prawdopodobnie zatrzymuje wodę. Sprawdź co radzi Dietetyk Naturhouse, by temu zaradzić!

aktualnosc_3.jpg

3 SPOSOBY na utrzymanie wagi po odchudzaniu

2017-05-19

Jesteś na dobrej drodze do sukcesu w odchudzaniu lub już osiągnęłaś ten cel i zastanawiasz się jak nie zaprzepaścić swoich wysiłków? Poznaj rady Dietetyka Naturhouse, a nie przytyjesz ani kilograma! 

apetety-na-slodycze-2_4.jpg

5 sposobów jak pokonać apetyt na słodycze

2017-04-14

Żelki, cukierki, ciastka, słodkie bułki, batony, czekolada… Ciągle masz na nie ochotę i nie potrafisz ich sobie odmówić? Beata Prusińska - dietetyk Naturhouse podpowiada jak skutecznie pokonać apetyt na słodycze.

aktualnosc-swieta-wielkanocne.jpg

Przygotuj się na Wielkanoc

2017-04-12

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole?

produkt-tygodnia_1.jpg

Ruszają wiosenne rabaty!

2017-03-31

Tego jeszcze nie było! W Naturhouse obniżamy ceny! Już od 3 kwietnia wybrane suplementy diety Naturhouse kupisz w promocji -20%!