al. Komisji Edukacji Narodowej 88
02-777 Warszawa
tel. 22 405 18 98
kom. 881 060 222
e-mail: warszawa.ken@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 10:00 - 20:00
Wtorek: 8:00 - 20:30
Środa: 9:00 - 19:00
Czwartek: 7:00 - 20:00
Piątek: 8:00 - 16:30

Nasi dietetycy:
mgr Katarzyna Diuwe
mgr Anna Dzierba

dołącz do nas na facebooku

Informacje

Jak do nas dojechać?

Metro - stacja Stokłosy

Autobus - 179, 195, 209, 219, 715 (przystanek Metro Stokłosy)

Parking - możliwość parkowania wzdłuż al. KEN

big_facebook-tlo_4.jpg
  • Aktualności

  • Nasz zespół

  • Metamorfozy

  • Produkty NH

m-oda-kobieta-dbanie-jej-skory-stoj-cej-w-pobli-u-lustra-w-bathr_1301-3375.jpg

5 kroków do idealnej skóry

2017-07-26

Chcesz, aby Twoja skóra była piękna i zdrowa? Zacznij o nią dbać. Stosujące proste tricki! Codzienna opieka pozwoli Ci, że raz na zawsze skończysz z problemem zmęczonej i poszarzałej skóry. Sprawdź, jak to zrobić...

tort_2.jpg

10. URODZINY NATURHOUSE WARSZAWA URSYNÓW

2017-06-05

Dni 29.05 - 02.06 upłynęły pod znakiem Dni Otwartych. To właśnie na ten czas zaplanowaliśmy specjalne atrakcje dla naszych klientów i każdego, kto miał ochotę nas odwiedzić.
Co się dokładnie działo? Zapraszam do przeczytania!

2_456.jpg

Owoc aniołów

2017-04-28

Egzotyczny owoc, który pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Uprawiany również na południowych terenach Ameryki Północnej. Coraz częściej spotykany na plantacjach w południowej Europie. Co to takiego?

big_barszcz_bialy_2.jpg

Przygotuj się na Wielkanoc

2017-03-29

Święta są tym momentem, w którym często z powodu otaczających nas pokus porzucamy dietę i rezygnujemy z odchudzania, które rozpoczęliśmy. Co więc zrobić, gdy brakuje nam asertywności i jak przetrwać wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole? Okazuje się, że wprowadzenie już kilku drobnych zmian spowoduje, że Święta nie będą łączyły się z poczuciem winy i wzrostem wagi.

bellsiluet.jpg

BELLSILUET

2013-07-31

Szybka i skuteczna metoda na poprawienie Twojej sylwetki i kolorytu skóry!

mailing-badanie-satysfakcji-klienta_2.jpg

Odchudzanie, problem z przybraniem masy ciała, nieprawidłowe nawyki żywieniowe, walka z uciążliwym cellulitem bądź innymi mankamentami urody– to zaledwie kilka z problemów, z jakimi codziennie zgłaszają się do Centrum Dietetycznego Naturhouse Warszawa Ursynów dziesiątki klientów. Do każdego z nich wykfalifikowany dietetyk Naturhouse podchodzi indywidualnie, przeprowadzając szczegółowy wywiad i w porozumieniu z klientem proponując optymalny schemat działania.
Klienci Naturhouse Ursynów to osoby, którym nie tylko zależy na zgrabnej sylwetce ale przede wszystkim na zdrowiu i zaopiekowaniu się sobą. Współpraca z nami nie stanowi dla nich wyzwania, ponieważ przebiega ona na ściśle określonych zasadach, bez rygorystycznych zakazów czy też nakazów. Dietetycy Centrum Dietetycznego Naturhouse Ursynów zrywają ze schematycznym podejściem do diety i klienta, dzięki czemu współpraca z nami nie jest przykrym obowiązkiem, a czystą przyjemnością.
Oferowany przez nas system pomocy składa się z trzech niezwykle ważnych elementów: wsparcia dietetyka, odpowiednio zbilansowanej diety oraz naturalnej bezpiecznej suplementacji. Takie połączenie gwarantuje szybkie, bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Dietetycy poradni dietetycznej Ursynów zaoferują Państwu unikalne rozwiązania, pozwalające w krótkim czasie przybliżyć Państwa do założonych celów, niezależnie od wieku, płci i wielkości problemu.
Im szybciej rozpoczną Państwo z nami współpracę, tym szybciej będą się cieszyć z osiągniętych efektów!
Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę ze specjalistą.